Asunnonvälittäjät: Jyväskylä

  • Emma KAntola Jyväskylä

    Myyntineuvottelija
    P. 050 599 1781
    emma.kantola@op.fi

  • Sari Airaksinen Jyväskylä

    Myyntineuvottelija
    P. 050 362 4147
    Matkapuhelin: 050 362 4147
    sari.airaksinen@op.fi

  • Visa Suojanen Jyväskylä

    Kiinteistönvälittäjä, LKV
    040 482 5974
    visa.suojanen@op.fi

  • Krista Virenius-Rantalaiho Jyväskylä

    Myyntineuvottelija
    krista.virenius-rantalaiho@op.fi
    P. 050 575 2679

  • Janne Särkkä Jyväskylä

    Toimitusjohtaja, LKV, eMBA
    janne.sarkka@op.fi
    Puh. 050 314 1074

  • Juha Suvanne Jyväskylä/Joutsa

    Kiinteistönvälittäjä, LKV
    juha.suvanne@op.fi
    Puh. 040 648 4522

  • Janne Kotamäki Jyväskylä, Toimitilat

    Myyntipäälikkö, LKV,YKV
    janne.kotamaki@op.fi
    Puh. 050 550 8945

  • Jorma Numminen Jyväskylä

    Myyntipäällikkö, LKV, AKA
    jorma.numminen@op.fi
    Puh. 050 568 6221

  • Anu Paajanen Jyväskylä

    Kiinteistönvälittäjä, LKV
    anu.paajanen@op.fi
    Puh. 050 341 0665

  • Mikko Raivio Jyväskylä

    Kiinteistönvälittäjä, LKV, KiAT
    mikko.raivio@op.fi
    Puh. 050 401 6340

  • Miska Puustinen Jyväskylä

    Kiinteistönvälittäjä, LKV
    miska.puustinen@op.fi
    Puh. 045 354 6836

  • Markus Tammiruusu Jyväskylä

    Kiinteistönvälittäjä, LKV
    markus.tammiruusu@op.fi
    Puh. 0400 511 021

  • Hanna Vehmaa Jyväskylä

    Kiinteistövälittäjä, LKV, KiAT
    hanna.vehmaa@op.fi
    Puh. 050 588 0780

  • Hannele Aro Jyväskylä

    Myyntineuvottelija
    hannele.aro@op.fi
    Puh. 050 365 1978

  • Esa Höri Jyväskylä

    Kiinteistönvälittäjä, LKV
    esa.hori@op.fi
    Puh. 050 340 2101

  • Vuokko Hietala Jyväskylä

    Myyntijohtaja, LKV, YKV
    vuokko.hietala@op.fi
    Puh. 040 775 8805

  • Kari Kaksonen Jyväskylä

    Kiinteistönvälittäjä, LKV
    kari.kaksonen@op.fi
    Puh. 050 599 0762

  • Sirpa Lehto-Immonen Jyväskylä

    Kiinteistönvälittäjä, LKV
    sirpa.lehto-immonen@op.fi
    Puh. 050 345 2369

  • Annina Sutka Jyväskylä

    Kiinteistönvälittäjä, LKV, KTM
    annina.sutka@op.fi
    Puh. 050 341 1138

  • Pieta Alvarez Jyväskylä

    Kiinteistövälittäjä, LKV
    pieta.alvarez@op.fi
    Puh. 010 256 5962

  • Jaakko Kerminen Jyväskylä

    Myyntipäällikkö, LKV
    jaakko.kerminen@op.fi
    Puh. 050 576 5288

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search