• Hannele Aro Jyväskylä

    Myyntineuvottelija
    hannele.aro@op.fi
    Puh. 050 365 1978

  • Annina Sutka
    Annina Sutka Jyväskylä

    Myyntipäällikkö, LKV, KTM
    annina.sutka@op.fi
    Puh. 050 341 1138

  • Heikki Koljonen Äänekoski

    Kiinteistövälittäjä, LKV
    heikki.koljonen@op.fi
    Puh. 050 349 8543

  • Tero Tupamäki Jyväskylä

    Kiinteistönvälittäjä, LKV
    040 755 7841
    tero.tupamaki@op.fi

  • Heli Kotro
    Heli Kotro Jyväskylä

    Vuokravälittäjä, LVV
    P. 050 514 4773
    heli.kotro@op.fi

  • Jari Pajari Äänekoski

    Kiinteistövälittäjä, LKV, KiAT
    jari.pajari@op.fi
    Puh. 040 721 2351

  • Markus Tammiruusu Jyväskylä

    Kiinteistönvälittäjä, LKV
    markus.tammiruusu@op.fi
    Puh. 0400 511 021

  • Johanna Valkeinen Jyväskylä

    Myyntineuvottelija
    040 621 1553
    johanna.valkeinen@op.fi

  • Juha Suvanne Jyväskylä/Joutsa

    Kiinteistönvälittäjä, LKV
    juha.suvanne@op.fi
    Puh. 040 648 4522

  • Kari Kaksonen Jyväskylä

    Kiinteistönvälittäjä, LKV
    kari.kaksonen@op.fi
    Puh. 050 599 0762

  • Sami Laakko Jyväskylä

    Kiinteistönvälittäjä, LKV
    P. 040 560 3795
    sami.laakko@op.fi

  • Sirpa Lehto-Immonen Jyväskylä

    Kiinteistönvälittäjä, LKV
    sirpa.lehto-immonen@op.fi
    Puh. 050 345 2369

  • Mikko Raivio Jyväskylä

    Kiinteistönvälittäjä, LKV, KiAT
    mikko.raivio@op.fi
    Puh. 050 401 6340

  • Piia Huolman Jyväskylä

    Vuokravälittäjä, LKV, KiAT
    050 599 1781
    piia.huolman@op.fi

  • Janne Särkkä Jyväskylä

    Toimitusjohtaja, LKV, eMBA
    janne.sarkka@op.fi
    Puh. 050 314 1074

  • Visa Suojanen Jyväskylä

    Kiinteistönvälittäjä, LKV
    Puh: 040 482 5974
    visa.suojanen@op.fi

  • Jorma Numminen Jyväskylä

    Myyntipäällikkö, LKV, AKA
    jorma.numminen@op.fi
    Puh. 050 568 6221

  • Janne Kotamäki Jyväskylä, Toimitilat

    Myyntipäälikkö, LKV,YKV
    janne.kotamaki@op.fi
    Puh. 050 550 8945

  • Mira Kauppinen Jyväskylä

    Myyntineuvottelija
    040 660 9534
    mira.kauppinen@op.fi

  • Esa Höri Jyväskylä

    Kiinteistönvälittäjä, LKV
    esa.hori@op.fi
    Puh. 050 340 2101

  • Ville Töyrynen
    Ville Töyrynen Jyväskylä

    Myyntineuvottelija
    P. 040 832 0977
    ville.toyrynen@op.fi

  • Petri Vainio-Pekka Jyväskylä

    Kiinteistönvälittäjä, LKV
    0400 774 653
    petri.vainio-pekka@op.fi

  • Mikko Niemelä Jyväskylä

    Kiinteistönvälittäjä, LKV
    P. 050 314 1075
    mikko.niemela@op.fi

  • Sisko Rasinaho Jyväskylä

    LKV, kaupanvahvistaja
    045 605 9004
    sisko.rasinaho@op.fi

  • Krista Virenius-Rantalaiho Jyväskylä

    Myyntineuvottelija
    krista.virenius-rantalaiho@op.fi
    P. 050 575 2679

  • Jaakko Kerminen Jyväskylä

    Myyntipäällikkö, LKV
    jaakko.kerminen@op.fi
    Puh. 050 576 5288

  • Arja Pilvinen Äänekoski

    Kiinteistönvälittäjä, LKV, KiAT
    arja.pilvinen@op.fi
    Puh. 050 368 7835

  • Anu Paajanen Jyväskylä

    Kiinteistönvälittäjä, LKV
    anu.paajanen@op.fi
    Puh. 050 341 0665

  • Harri Piispanen Saarijärvi

    Myyntipäälikkö, LKV
    harri.piispanen@op.fi
    Puh. 040 701 1537

  • Miska Puustinen Jyväskylä

    OPINTOVAPAALLA
    Kiinteistönvälittäjä, LKV
    miska.puustinen@op.fi
    Puh. 045 354 6836

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search